Mokyklos renginiai

2006 - 2007 MOKSLO METŲ RENGINIAI

gegužės 4 d. -  Koncertas "Visus pavasario žiedus skiriu tik Tau Mamyte..."

Balandžio 25 d.   - Spektaklis. Muzikinė pasaka " Coliukė". Muzika parinko ir režisavo O. Amulytė

Sveikiname Vilniaus Gerosios Vilties vidurinės mokyklos mokinius. Vilniaus miesto 58 - ųjų mokinių sporto žaidynių kroso estafečių varžybų čempionus.

Aistę Čepulytę

Jolantą Stefanovič

Juliją Krupičoic

Laurą Laukytę

Dalių pavliukovičių

Justą Urmavičių

Romą Griginį

Andrejų Jurasevą

vasario 20  d. - į Vilniaus Gerosios Viltis vidurinę mokyklą atskrido margas genys. Jis kartu su mažaisiais skaitovais dalyvavo meninio skaitymo konkurse "Genys yra margas, pasaulis dar margesnis". Konkurse dalyvavo Trakų Vokės, Vingio, Naujininkų, Naujamiesčio, Vilkpėdės, Jono Basanavičiaus, Saulėtekio, Simono Konarskio ir kt. Vilniaus vidurinės bei pagrindinės mokyklos. Mažieji šauniai pasirodė, dalyvauti trečiame etape buvo  pakviesti: Evald Bogdanovič iš Trakų Vokės vid. m-klos, Saulė Matulevičiūtė iš Vilniaus Gerosios Vilties vid. m-klos ir Kšyštof  Šeibak iš Simono Konarskio vidurinės m-klos.

vasario 8  d. -  Vilniaus Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje vyko anglų kalbos olimpiada. Jos nugalėtojais tapo:

10 klasės

1. Agnė Raginytė / Lukas Juodelis (10B)

2. Lina Baužytė (10A)

11 klasės

1. Lina Šlekytė (11R3)

2. Ugnius Timinskas (11R1)

3.Gintarė Berezūnaitė (11H2)

vasario 2  d. - beliko šimtas dienų dvyliktokams džiaugtis Gerąją Viltimi.

sausio 17 d. - mokykloje vyko baigiamasis 5 - 12 klasių meninio skaitymo konkursas. I ir II vietų laimėtojai varžėsi dėl teisės atstovauti mokyklai Vilniaus mieste. Komisija išklausė, įvertino ir nusprendė leisti atstovauti mokyklai Ugnę Druktenytę (6 kl.) ir Arną Liauksminą (12 kl.). Po konkurso mokinius sveikino direktoriaus pavaduotoja D. Čabanauskienė, I-III vietų laimėtojai buvo apdovanoti Padėkos raštais, o I vietų laimėtojai - vertingomis knygomis.

Maloniai nudžiugino 9M klasės mokinės Indrė ir Ieva jos dainavo ir skambino gitaromis.

gruodžio 21  d.   - Ketvirtadienį, palydint senus metus, mokyklos sporto salėje buvo  surengtos tinklinio varžybos. Buvo galima išvysti ir mokytojų komandą.

gruodžio 16 d. -  Šeštadienį  buvo surengtos mokinių varžybos tris prieš tris. Dalyvavo 8 -nios mokinių komandos bei viena mokytojų komanda. Po dviejų sėkmingų varžybų nuo mokytojų " Nykstantys" komandos fortūna nusisuko, taip pat kai kurie žaidėjai patyrė traumą. Todėl patekusi į antrą varžybų etapą, negalėjo toliau siekti nugalėtojos vardo.

gruodžio 4 d. - Vilniaus Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje apsilankė Vilniaus miesto policija. Pastarieji aiškino mokiniams kaip reikia reaguoti gavus telefoninę žinutę nuo aferistų ir kaip išvengti kitų apgaulės būdų. Taip pat buvo galima pasižiūrėti ir pasiklausyti Vilniaus miesto policijos orkestro.

lapkričio 29 d. -   Vilniaus Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje vyko Vilniaus miesto 58 - ųjų mokinių sporto žaidynių svarsčių kilnojimo varžybos. 1991 - 1993 m. amžiaus grupėje pirma vieta atiteko Gerosios Vilties vid. mokyklai, II - Salomėjos Neries vid. mokyklai, III - Žemynos gimnazijai. Asmeniniuose rezultatuose pirmas buvo Ramūnas Stanišauskas iš Gerosios Vilties vid. mokyklos.

lapkričio 28 d. -  mokykloje surengtas 1- 4 -tų klasių skaitovo konkursas. Mažieji buvo apdovanoti medaliais, knygomis ir garbės raštais už šaunų pasirodymą.

lapkričio 28 d. intelektualios  viktorinos pusfinalis. Susitiko Vilniaus Gerosios Vilties vid. mokyklos ir liberalų komandos. Laurai atiteko mokyklai.

lapkričio 27 d. - įvyko 9 klasių  sporto konkursas "Sportiškiausia ir sveikiausia klasė". Nugalėtojais tapo "M-kiukai" 9 M.

lapkričio 27 d. - Vilniaus Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje įvyko prevencinė akcija, kurioje dalyvavo Vilkpėdės II-sis komisariatas ir kinologai su šunimis

Konkurso " 2006 m. sportiškiausia mokykla " nugalėtojų sveikinimų Lietuvos Respublikos Seime akimirkos!

lapkričio 7 d. -  mokyklos dailės mokytoja ir mokiniai buvo pakviesti į tarptautinės vaikų piešinių konkurso darbų parodos atidarymą Parlamento galerijoje. Mokiniams buvo įteikti medaliai ir garbės raštai. Paulius Šliaupa 10p kl. mokinys apdovanotas sidabro medaliu už piešinį " Miestas rudenį ".

Spalio 28 d.  – buvusių mokinių ir mokytojų susitikimas – vakaronė „Iš kartos į kartą‘‘

Spalio 27 d. –  medžio skroblo sodinimas. Iškilmingas mokyklos jubiliejaus minėjimas – koncertas „Dek, ugnie“ mokyklos aktų salėje.

Spalio 25 d.   Šventinis koncertas „Tau, mokykla“:

Spalio 24 d.   – mokyklos vėliavos šventinimas (Šv. Mišios Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Gerosios Vilties g. 17).

Spalio 23 d. Vilniaus Gerosios Vilties vidurinės mokyklos ir Oslo Bjolsen mokyklos mokinių ir mokytojų meno darbų parodos „Keturi metų laikai“ atidarymas: